Mēnesim ir sievietes veidols. Dzīvojot harmonijā ar Mēnesi, mēs sevī attīstam labākās sievišķās īpašības. Bet labākās sievišķās īpašibas ir labestība, maigums, sirsnība, intuīcija, elastība, prasme pielāgot pasauli dzīvei, padarīt to mājīgāku un komfortablāku. Cilvēce izdzīvos arī šajā gadsimtā, ja būs saglabājušās īstas, kas necentīsies it visā būt līdzīgas vīriešiem, bet saglabās sievišķību, maigumu un sirsnību. Kā to izdarīt? Paraksties uz informāciju, kurā soli pa solim saņemsi atbildes.
No Mēness fāzes ir atkarīgs organisma enerģētiskais stāvoklis, tā dzīvotspēja un aktivitāte. Sieviešu menstruālais cikls ir tikai viena no bezgalīgā, kosmisko spēku vadītām parādībām. Cilvēkam ir ļauts izmantot šo spēku savas veselības labā, lauksaimniecībā un jebkurā citā darbības jomā. Mēness cikla noslēpums ļauj sakartot dzīvi saskaņā ar to, dodot harmoniju, kas izveidojas satrp cilvēku un dabu. Augi un ārstniecības zālītes dažādās dienās iedarbojas atšķirīgi, bet šī senā gudrība, kas ļava cilvēkiem piekopt veselīgu dzīvesveidu un tika nodota no paaudzes paaudzē, vairums cilvēku prātos apzināti vadīta tika pārprogramēta par māņticību. Bet tieši šobrīd tā nelielai daļai cilvēku top aktuāla. Ņem un lieto to!
Jauns mēness
Jauns mēness – lunārā mēneša sākums. Apmēram divas dienas pirms un divas dienas pēc jauna mēness iestāšanās skaitās “tumšā mēness” laiks – Hekates dienas, kad mēness pie debesīm nav redzams.Maksimāli jūtams zemes gravitācijas spēks, tāpēc daudzi jauna mēness laikā izjūt nesaprotamu smaguma sajūtu un spēku izsīkumu, var uznākt skumjas vai nemiers, bailes un depresija. Ieteicama atslodze.
Simboliski šo dienu galvenais uzdevums ir jaunrade un atjaunotne, kad iespējams visu sākt no sākuma, tāpēc šajās dienās vēlams atteikties no kaitīgiem ieradumiem, sastādīt plānu nākamajam mēnesim un sākt jaunu dzīvi. Šajā laikā organisms cenšas enerģiju taupīt un uzņemt no apkārtnes, tāpēc vēlams uzturā lietot vairāk svaigu dārzeņu, augļu un svaigi spiestu sulu. Maksimālu efektu dos zāļu tējas. Var uzsākt fizisko vingrojumu kompleksu. Jauns Mēness atbilsts izelpas stadijai elpošanas procesā, kad no organisma tiek izvadītas toksiskās gāzes un dzīvības norišu atkritumi. Ievērojot gavēni šai periodā, varēsit nepieļaut daudzu slimību attīstīšanos, jo tieši šajā laikā organismam ir ļoti viegli atbrīvoties no sārņiem un toksīniem. Tas ir lielisks laiks aknu attīrīšanai. Jauns mēness ir iesākuma laiks. Ja vēlies no kaut kā kaitīga atbrīvoties. Atceries dabā pierādīts fakts, ja slimam kokam jaunā Mēnesī izgriež bojājumu, tas spēs atveseļoties un dot labu ražu. Arī jaunā Mēnesī uzsākata ārstēšana pie savas gribaspēka parādīšanas nes labu rezultātu.
Jaunus darbus šajā laikā labāk nesākt, toties šis ir vislabvēlīgākais laiks tieši visāda veida plānošanai, nākotnes plānu un projektu izstrādei, mācībām un jaunu zināšanu un iemaņu iegūšanai. Šajā laikā jāveicina organismā enerģijas uzkrāšanos. Ļoti veselīga ir uzturēšanās dabā, smeļoties no tās spēku un enerģiju, jālieto pilnvērtīgs derīgām vielām bagāts uzturs. Taču nedrīkst gulšņāt ir jākustas. Tomēr tuvojoties nākamai Mēness fāzu nomaiņai atceries sajūta vienmēr ir sāpīga un ar stresu saistīta. Cilvēki kļūst nelīdzsvaroti, viņu pasaules emocionālā uztvere saasinās.
Augošs mēness
Augoša mēness laikā cilvēki emocionāli ir visjūtīgākie un visatsaucīgākie, paaugstinās intuīcija, pieaug pozitīvās emocijas. Šajā laikā pienākas ne tikai plānot pašu galveno, bet arī sākt aktīvi rīkoties. Tieši šajā laikā mums ir iespējas daudz ko sasniegt un realizēt.
Lieliski padodas sarunas ar priekšniecību ( var prasīt algas pielikumu un citus labumus ), veiksmīgi noris darījumi valsts iestādēs un pārrunas pa telefonu.
Augošs mēness ir labvēlīgs dažādu ārstniecisko un kosmetoloģisko kursu uzsākšanai. Jebkuru ārstniecības līdzekļu lietošana vai pārtikas piedevu uzņemšana, ko organisms saņems šai periodā, ir daudz noderīgākās nekā citā laikā. Labi padosies jebkuras darbības, kas vērstas uz organisma atveseļošanu, atjaunošanu. Maksimālu efektu dos ādu, matus un nagus barojošas un nostiprinošas procedūras.
Ja ir uzsākts fizisko vingrojumu vai nodarbību kurss, var nedaudz līdz pilnmēnesim samazināt slodzi.
Augoša Mēness periodu var salīdzināt ar jaunības laiku, kad cilvēks ir uzkrājis tik daudz spēka un enerģijas, ka ir gatavs aktīvai rīcībai, pieaug optimisms un vēlme darboties, piepildīt savus sapņus un realizēt ieceres.
Otrā Mēness fāze beidzas pilnmēness laikā. Jo tuvāk tas nāk, jo vairāk neiztērētā un uzkrātā enerģija pārvēršas uzbudinājumā un sasprindzinājumā. Tāpēc tuvojoties šī perioda noslēgumam jākļūst piesardzīgākiem, jānoskaņojas uz mierīgumu un līdzsvarotību.
Pilns Mēness
Pilnmēness laikā mēness ir pilnībā saules izgaismots un tā ietekme uz zemes procesiem un cilvēku fizisko, psihisko un emocionālo stāvokli ir visspēcīgākā. Iepriekšējā mēness fāzē neiztērētā enerģija pašā pilnmēness laikā kļūs nevaldāma.
Emocijas un intuīcija atrodas maksimumā un ņem pārsvaru par prātu. Saasinās nervu sistēmas traucējumi, daudzus no enerģijas pārpilnības moka bezmiegs, mēnessērdzīgie miegā staigā, palielinās ceļu negadījumu skaits, pieaug noziedzība un ātrās palīdzības izsaukumu skaits, nopirktās lietas ātri vien salūzt.
Cilvēki mazākā iemesla pēc un arī bez iemesla strīdas un ceļ skandālus. Apzinoties šo pilnmēness ietekmi, ir vieglāk nepakļauties provokācijām un saglabāt iekšējo mieru.
Īpaši jūtīgi uz pilnmēness iestāšanos ir cilvēki ar paaugstinātu asinsspiedienu. Šādos gadījumos ieteicams jau iepriekš uz pilnmēness laiku plānot mierīgāku dzīves ritmu.
Šajās dienās jācenšas nezaudēt kontroli pār sevi, runāt mierīgāk, nepacelt balsi, nieku dēļ nedusmoties, lieki nerosīties, atlikt visus darbus, kas rada paaugstinātu nervu slodzi, nevajadzētu pieņemt atbildīgus lēmumus.
Šis ir nelabvēlīgs laiks dažādām ķirurģiskām un kosmētiskām procedūrām, konservēšanai, drēbju un logu mazgāšanai, augu un puķu stādīšanai un pārstādīšanai, kā arī celtniecības un remontdarbiem. Ja koks tiek apgriezts pilnmēnesī, tas var aiziet bojā. Ņemot vērā to, ka organisms pilnmēmess laikā tiecas noturēt šķidrumu sevī, labāk neveikt aknu un citu orgānu attīrīšanas procedūras.
Pilnmēness enerģijai jādod iespēja izpausties, tā jāizmanto kaut kā jauna veidošanai savā dzīvē un sevis pilnveidošanai. Mēs iegūstam iekšējo brīvību, kļūstam atraisītāki un neatkarīgāki. Lieko pilnmēness enerģiju var novirzīt uz dažādām radošām nodarbēm – mākslu, mūziku, deju, mērenām fiziskām aktivitātēm. Lai atbrīvotos no liekās enerģijas, var uzrīkot mājas tīrīšanu.
Ieteicama atslodze, jo pastiprinās jebkuru vielu ietekme uz organismu, paaugstinās dažādas saindēšanās ar pārtiku, medikamentiem un alkoholu.
Pilnmēness ietekme var būt jūtama jau divas dienas pirms un turpināties līdz divām dienām pēc paša pilnmēness iestāšanās brīža.
Trešā mēness fāze ilgst no pilnmēness līdz brīdim, kad mēs debesīs redzam tieši kreiso mēness diska pusi un to var salīdzināt ar cilvēka brieduma gadiem, kad daudzi no galvenajiem dzīves uzdevumiem jau ir paveikti un atlicis “nostiprināt pozīcijas”. Šajā laikā notiek mūsu spēku un iespēju uzplaukums, kad var plašākai publikai demonstrēt sava darba augļus un dalīties ar sasniegto. Šo periodu var veltīt aktīvai atpūtai, dažādiem kontaktiem, saviesīgiem pasākumiem, nodarboties ar mākslu, dalīties ar apkārtējiem savās zināšanās un pieredzē.
Jāturpina un jāpabeidz visi iesāktie darbi un projekti. Jaunus darbus šajā laikā labāk nesākt ( izņēmums var būt 21 un 24 mēness dienas, kad notiek enerģijas kāpums).
Dilstošs Mēness
Mēnesim dilstot, cilvēka fiziskie spēki sāk iet mazumā, mēs kļūstam lēnāki un mierīgāki. Samazinās komunikācijas spējas un emocionalitāte, tāpēc kļūst grūtāk nokārtot dažādus darījumus. Pakāpeniski jāsamazina jebkura veida aktivitāte.
Nav vēlams sākt jaunus darbus un projektus, jo to paveikšanai būs nepieciešams vairāk laika un tie var ievilkties.
Šajā laikā Vairāk pievērsties savas būtības garīgajai pusei, iegūstot jaunas zināšanas par sevi un apkārtējo pasauli.
Pozitīvu rezultātu dos dažādas organismu un ķermeni attīrošas procedūras. Skaistumkopšanā šis ir vislabvēlīgākais laiks vaksācijai, pretcelulīta un attīrošām ūdens procedūrām, peldēm, relaksējošām vannām; attīrošām pretpiņņu procedūrām, vasarasraibumus un pigmentplankumus balinošām sejas maskām; pedikīram.
Labs laiks operācijām, jo organisms spēj sadziedēt brūces. Labs laiks zobu raušanai. Fiziskai aktivitātei nepieciešms mazāks enerģijas daudzums un sasniegtie rezultāti ir labāki.
Šajā laikā gremošanas sistēma darbojas īpaši efektīvi, un pat neliela ēšanas normu pārkāpšana nepalielina svaru.
Jāsamazina fiziskā aktivitāte, priekšroku dodot stiepšanās, relaksējošiem jogas vingrojumiem.
Dilstoša mēness laikā lieliski padosies mājas ģenerāltīrīšana, logu mazgāšana un atbrīvošanās no vecām un nevajadzīgām mantām. Tieši šajā laikā vislabāk ir nest apģērbu uz ķīmisko tīrītavu, kā arī likt drēbes un apavus sezonas glabāšanai.
Šis ir īstais laiks konservēšanai (izņemot, ja mēness atrodas ūdens zīmēs), zāles pļaušanai, cīņai ar nezālēm dārzā un dažādu kaitēkļu iznīdēšanai.
Dilstoša mēness periodu var salīdzināt ar vecuma iestāšanos, kad cilvēks atskatās uz dzīvē paveikto, veic kopsavilkumu par padarītajiem un nepadarītajiem darbiem. Ja mēness cikls ir nodzīvots pareizi,- var atpūsties un baudīt padarīto darbu augļus; ja nav izdevies paveikt visu ieplānoto,- jāizanalizē kļūdas, jāizdara secinājumi un jāgatavojas jaunam mēness ciklam (dzīves cēlienam ). Visi iesāktie darbi jāpabeidz.
Dilstoša mēness divas pēdējās dienas, kad iestājas tumšās bezmēness naktis, ir īpaši grūtas un bīstamas. Tas ir labvēlīgs laiks dažādiem maģiskiem rituāliem, kad aktivizējas melnās maģijas cienītāji un enerģētiskie vampīri ( jo arī viņu enerģijas krājumi šajā laikā ir tuvu nullei ), tāpēc jāparūpējas par savu un sava mājokļa enerģētisko aizsardzību. Visvienkāršākā un visefektīvākā aizsardzība ir lūgšanu skaitīšana, svecīšu dedzināšana un pozitīvu domu uzturēšana.
Nav komentāru:
Ierakstīt komentāru